KONST / Litografier / Litografi 11611109
nr 1161 1109
Hans Bellmer
(1902-1975), Tyskland
Litografi, Signerad och numrerad 73/100, motivet: 40x56
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 februari 2018
kl 18:45:09
12/2 18:10:06
Hans Bellmer
Läs mer om Hans Bellmer